Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Niedrzwica Duża. Mieszkańcy: nie chcemy tu fermy norek!

Utworzony przez Zuzanna, 5 września 2012 r. o 06:51 Powrót do artykułu
biedny ale szczęśliwy napisał:
pan pierwszy od prawej na foto chodóje lisy i mu nie śmierdzi? często tamtędy przechodze i śmierdzi od niego, chodzi o zazdrość a nie o smród, powiem tak "zapomniał wół jak cielęciem był"
ma maliny a nie lisy ! chyba za często jednak tamtęndy nie przechodzisz skoro tego nie wiesz! HA! błazen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędnik napisał:
Donosili..a jakże donosili i jak widać będą donosić, nie tylko na K. , na siebie nawzajem też...Tylko współczuć takiego sąsiedztwa...
Przykro to się czyta jestem mieszkańcem tej wioski i nigdy u nikogo kontroli nie było z powodu donosów ,społeczność jest zgrana i to widać nawet teraz podczas protestu,czyli masz złe informacje, to państwo K. zawsze nijako traktowali tych ludzi ,podaj choć jeden przykład interwencji z donosu ,jesteśmy zgrani i walczymy o swoje o to aby żyło się normalnie nic więcej nie oczekujemy ,my tym ludziom nie zazdrościmy bo czego harówki w smrodzie z padliną ,a wam się tylko wydaje że to zazdrość zobaczcie to nie pierwsza ferma w Polsce i jak tam ludzie protestują bo wiedzą jakie niesie to ze sobą konsekwencje. W cywilizowanych krajach są już zakazy hodowli zwierząt futerkowych, a państwo K. to nie pępek świata i czas to zrozumieć Ty drogi "urzędniku" uwierz ze pieniądze to nie wszystko i my to wiemy pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkanką gminy Niedrzwica Duża od urodzenia.Ta część gminy położona przy lesie ,,na żurawińcu,, zawsze kojarzyła się z miejscem prowadzenia ferm-przeważnie lisy.Wielu prowadzi tam dalej swoje ,,małe,, gospodarstwa fermowe , część już zaprzestało tej działalności.Wiadomo jest że taka duża ferma to i niemiły zapach - ale nie można jednoznacznie tego oceniać. To nie czasy 50 lat temu gdzie były ,,widły,, i taczka na żelaznym kole do wywożenia obornika -gnoju.Teraz robi się to nowocześnie myślę że z mniejszymi skutkami ubocznymi.Warto zapoznać się z podobnymi inwestycjami w okolicy,sprawdzić jak to jest naprawdę z tym smrodkiem.Nie można ludziom utrudniać jeżeli mają pomysł na jakąś działalność ,to także miejsca pracy dla okolicznych mieszkańców.Lepiej się dogadać i być swiadomym a nie ,, pyszczyć,, i nagłaśniać sprawę w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODCZYNNIK pH napisał:
Jestem mieszkanką gminy Niedrzwica Duża od urodzenia.Ta część gminy położona przy lesie ,,na żurawińcu,, zawsze kojarzyła się z miejscem prowadzenia ferm-przeważnie lisy.Wielu prowadzi tam dalej swoje ,,małe,, gospodarstwa fermowe , część już zaprzestało tej działalności.Wiadomo jest że taka duża ferma to i niemiły zapach - ale nie można jednoznacznie tego oceniać. To nie czasy 50 lat temu gdzie były ,,widły,, i taczka na żelaznym kole do wywożenia obornika -gnoju.Teraz robi się to nowocześnie myślę że z mniejszymi skutkami ubocznymi.Warto zapoznać się z podobnymi inwestycjami w okolicy,sprawdzić jak to jest naprawdę z tym smrodkiem.Nie można ludziom utrudniać jeżeli mają pomysł na jakąś działalność ,to także miejsca pracy dla okolicznych mieszkańców.Lepiej się dogadać i być swiadomym a nie ,, pyszczyć,, i nagłaśniać sprawę w mediach.
Śmieszne pomysł na życie czy biznes, owszem nie mamy nic przeciwko ale rób to gdzieś na odludziu i jeszcze jedno jako mieszkaniec tylko gminy nieźle się orientujesz a nie lepiej napisać przyszły inwestor miej trochę odwagi porozmawiaj z mediami a nie schowałeś głowę w piasek bo co może zaszkodzić twojej pozycji w służbach mundurowych???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODCZYNNIK pH napisał:
Jestem mieszkanką gminy Niedrzwica Duża od urodzenia.Ta część gminy położona przy lesie ,,na żurawińcu,, zawsze kojarzyła się z miejscem prowadzenia ferm-przeważnie lisy.Wielu prowadzi tam dalej swoje ,,małe,, gospodarstwa fermowe , część już zaprzestało tej działalności.Wiadomo jest że taka duża ferma to i niemiły zapach - ale nie można jednoznacznie tego oceniać. To nie czasy 50 lat temu gdzie były ,,widły,, i taczka na żelaznym kole do wywożenia obornika -gnoju.Teraz robi się to nowocześnie myślę że z mniejszymi skutkami ubocznymi.Warto zapoznać się z podobnymi inwestycjami w okolicy,sprawdzić jak to jest naprawdę z tym smrodkiem.Nie można ludziom utrudniać jeżeli mają pomysł na jakąś działalność ,to także miejsca pracy dla okolicznych mieszkańców.Lepiej się dogadać i być swiadomym a nie ,, pyszczyć,, i nagłaśniać sprawę w mediach.
To ty Dorota? Przyjedz i powdychaj ten smrodek , to może tobie będziemy zwozić te 20 ton odchodów co pół roku , ciekawe czy wtedy zapiszczysz? nowocześnie może się i robi , ale gdzie indziej, nie u tych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laicy!!! Z tego co piszecie nie znacie chyba skali problemu.To nie jest mała fermka jakie działają teraz czy działały kiedyś.To kolos.Poczytajcie na ten temat.Popytajcie tych co się znaja na tym,a potem zabierajcie głos.Łatwo mówic o czymś i komentować jak to kogos bezposrednio nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu naprawde nie chodzi o zazdrość, o to by komus dokuczyć, normalni ludzie chcą zyć w normalnych warunkach i tyle.Czy wymagaja zbyt wiele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Prezes przejdzie na emeryturkę przyjedzie tu na chwilę bo będa na miego pracowac robole rozkaże co trzeba i pojedzie sobie do N-cy tam przeciez nie będzie smrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego inewstor nie chce rozmawiać z ludzmi.Tylko pojazdyńczo ich zastrasza.To chyba nie jest metoda (psychologiczna manipulacja).Chyba ,że sie ma cos do ukrycia albo wcale nie liczy sie z ludzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbije im się w trzecim pokoleniu są żywym przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Napisz mi coś wiecej na ten temat. ciekawski_2012@wp.pl
Jeszcze bardziej się posuną z tą fermą to się dowiesz nie tylko o tym ale i o innych rzeczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tej dyskusji! Fermy juz sa i juz tam smierdzi czy bedzie ich mniej czy wiecej i tak bedzie smierdzialo nie utrudniajcie zycia ludziom ktorzy nie czekaja az im z nieba beda kapac pieniadze tylko sie biora do roboty zamiast sie cieszyc ze beda potrzebne osoby do stalej pracy to szukacie dziury w calym! Komentarze o majatku tych ludzi sa zenujace niech kazdy patrzy na siebie a nie liczy cudze pieniadze! Rowniez mieszkam obok takiej fermy i w odroznieniu od was kochani sasiedzi nie mam do nikogo pretensji rozniez ja rozbudowuja i niech im sie wiedzie a czy bedzie 1000 mniej czy wiecej i tak jeden smrod! Wspolczuje inwestorowi takich niezyczliwych sasiadow! Dziekuje i pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Nie rozumiem tej dyskusji! Fermy juz sa i juz tam smierdzi czy bedzie ich mniej czy wiecej i tak bedzie smierdzialo nie utrudniajcie zycia ludziom ktorzy nie czekaja az im z nieba beda kapac pieniadze tylko sie biora do roboty zamiast sie cieszyc ze beda potrzebne osoby do stalej pracy to szukacie dziury w calym! Komentarze o majatku tych ludzi sa zenujace niech kazdy patrzy na siebie a nie liczy cudze pieniadze! Rowniez mieszkam obok takiej fermy i w odroznieniu od was kochani sasiedzi nie mam do nikogo pretensji rozniez ja rozbudowuja i niech im sie wiedzie a czy bedzie 1000 mniej czy wiecej i tak jeden smrod! Wspolczuje inwestorowi takich niezyczliwych sasiadow! Dziekuje i pozdrawiam.
no tak kolejna wspaniałomyślna osoba ludzie wy naprawdę nie macie pojęcia co to ferma norek już nie chodzi o sam smród ale namnożenie gryzoni,insektów ,zanieczyszczenie wód i gleby ,a ucieczki norek czy wiecie że one w naturze nie maja wrogów, poczytajcie a później sie wypowiadajcie ,a sąsiedzi jak wszędzie najlepsi na świecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lvantin this napisał:
Odbije im się w trzecim pokoleniu są żywym przykładem.
Kochany sąsiedzie, ja też nie chcę tej fermy, ale przesadziłeś. Cieszysz się dupku z czyjegoś nieszczęścia? Dzięki tobie i takim wpisom jak twój ludzie myślą, że jesteśmu tylko "bandą głupich, zawistych wsioków". Zastanów się trochę DURNIU!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstrzymujcie dalej a potem futerka sie zachce a tu d*** bo niema z czego robić tych futerek bo niedaja sie rozbudować, ludzie zajmijcie sie swoimi problemami bo napewno je macie, a niechcielibyście zeby ktoś zaczą was oskarżac za wylewanie szamba albo coś innego, jeszcze troche to somsiada krowa piernie to do tv bo śmierdzi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wstrzymujcie dalej a potem futerka sie zachce a tu d*** bo niema z czego robić tych futerek bo niedaja sie rozbudować, ludzie zajmijcie sie swoimi problemami bo napewno je macie, a niechcielibyście zeby ktoś zaczą was oskarżac za wylewanie szamba albo coś innego, jeszcze troche to somsiada krowa piernie to do tv bo śmierdzi,
no niech boją się ci co maja taki problem a zwłaszcza gdy z obory robi się dom bez zezwolenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wstrzymujcie dalej a potem futerka sie zachce a tu d*** bo niema z czego robić tych futerek bo niedaja sie rozbudować, ludzie zajmijcie sie swoimi problemami bo napewno je macie, a niechcielibyście zeby ktoś zaczą was oskarżac za wylewanie szamba albo coś innego, jeszcze troche to somsiada krowa piernie to do tv bo śmierdzi,
ale analfabeta...hahaha
Ostatnio edytowany 8 września 2012 r. o 14:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem problemu, inwestor zapragnał futerek, gmina zezwoliła zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i tyle w temacie. Jeżeli macie pretensje to do gminy oszołomy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja popieram mieszkańców ! To wspaniałe że zjednoczyli siły by przeciwstawić się tak wielkiej fermie norek a co za tym idzie smrodu, zanieczyszczenia środowiska. Taka ferma to siedlisko zarazy. Wieś jest wsią ale nie znaczy że ma tam być smród nie do wytrzymania. Brawo protestujący jesteście wspaniali. Trzymam za was kciuki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściwie....macie rację....do takich tłustych bab jak na zdjęciu futro z norek nijak nie pasuje....zatem popieram protest...."norkom-nie!!!!!!!!!!.Swoją drogą...chyba nie jest wam tak źle na tej zatrutej wsi..pozdrawiam i trzymam za was kciuki "panie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...